مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی

بهتا انواع مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی و دستگاه آب شیرین کن را با کم‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت از بهترین برندها ارائه می‌دهد.


خرید مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی از بهتا چه مزایایی دارد؟


معتبرترین برندها

قیمت مناسب

تضمین اصالت کالا

خدمات پس از فروش گسترده

چرا مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی بهتا؟


بهتا خود را متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی و دستگاه آب شیرین کن نظیر کربن اکتیو، رزین تبادل یونی، آنتی اسکالانت، کلر، انواع مواد شست و شوی ممبران و ... می‌داند. مواد شیمیایی تصفیه آب بهتا از برترین برندهای تصفیه آب در ایران و جهان تامین شده و می‌توانند پاسخگوی طیف وسیعی از نیاز صنایع مختلف به مواد تصفیه آب باشند. استفاده از مواد شیمیایی تصفیه آب بهتا به دلیل تنوع گسترده، قیمت مناسب و اصالت کالا می‌تواند موجبات رضایت مصرف‌کننده را فراهم آورد. متخصصان تصفیه آب بهتا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا با مشاوره رایگان در تمام مراحل انتخاب و خرید مواد شیمیایی تصفیه آب، موجب آگاهی بخشی و آسایش خاطر مصرف‌کنندگان شوند.

مشاهده بیشتر

مواد شیمیایی تصفیه آب چیست؟


مواد شیمیایی تصفیه آب به هر ماده‌ای که استفاده از آن بتواند به کاهش آلودگی‌های مختلف آب کمک کند (نظیر رزین تبادل یونی، کربن اکتیو، کلر و ...) و یا در فرآیند تصفیه آب به بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب و دستگاه آب شیرین کن منجر شود (نظیر آنتی اسکالانت، مواد شوینده ممبران و ...) اطلاق می‌شود.

انواع مواد شیمیایی تصفیه آب

مواد شیمیایی تصفیه کننده آب می‌توانند به صورت مایع (مانند آنتی اسکالانت)، جامد (مانند پودر کلر جامد، کاستیک، رزین تبادل یونی، کربن اکتیو و ...) و یا حتی به صورت گاز عرضه شوند. برخی از مواد شیمیایی لازم برای تصفیه آب به صورت مستقیم بر کیفیت آب تاثیر گذاشته و باعث کاهش و یا حذف کامل آلودگی‌های آب می‌شوند. موادی نظیر کربن اکتیو (زغال فعال) و رزین تبادل یونی در این دسته قرار می‌گیرند. برخی از مواد تصفیه کننده آب نیز بر بهبود عملکرد دستگاه تصفیه آب صنعتی و تجهیزات تصفیه آب صنعتی اثر می‌گذارند. موادی نظیر آنتی اسکالانت که موجب افزایش طول عمر ممبران صنعتی RO می‌شوند در این دسته قرار دارند.

مواد شیمیایی آب شیرین کن

دستگاه تصفیه آب صنعتی RO (آب شیرین کن) یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین سیستم‌ها در تصفیه آب صنعتی به شمار می‌رود. در آب شیرین کن بسته به کیفیت آب ورودی به دستگاه و همچنین کیفیت مورد نیاز خروجی از مواد شیمیایی مختلفی استفاده می‌شود. پودر کلر جامد برای حذف آلودگی‌های میکروارگانیسمی، آنتی اسکالانت جهت افزایش طول عمر ممبران صنعتی RO، کربن اکتیو جهت حذف گازهای باقیمانده، مواد شوینده ممبران جهت شست و شوی ممبران صنعتی RO و سدیم متا بی سولفیت و کاستیک جهت بهبود کیفیت آب ممکن است به عنوان مواد شیمیایی تصفیه آب در آب شیرین کن استفاده شوند.

قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی

قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب به نوع، برند، کشور و شرکت سازنده و خلوص ماده شیمیایی بستگی دارد. برای استعلام قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب باید تمام موارد به صورت دقیق بیان شده تا خرید مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی به درستی صورت گیرد. نوسان نرخ ارز نیز بر قیمت و خرید مواد شیمیایی تصفیه آب تاثیر بسزایی دارد.

ما در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما پیرامون انتخاب، مشاوره قیمت و خرید مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی هستیم.