درباره بهتا

کشور ما کشور کم‌آبی است و هرروز در رسانه‌ها اخبار متفاوتی از کاهش منابع آبی و میزان مصرف بی‌رویه آن به گوش می‌رسد. از طرفی آب مورداستفاده در بخش‌های مختلف می‌تواند به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم بر سلامت ما و سایر موجودات اثرگذار باشد؛ بنابراین مدیریت صحیح منابع آب و همچنین تصفیه آن برای کاربردهای مختلف علاوه بر کاهش خطرات ناشی از کم‌آبی، کمک شایانی به بهبود سلامت محیط و جامعه خواهد کرد.
راهکارها و فناوری‌های مختلفی در دنیا برای غلبه بر مشکلات کم‌آبی و تأمین آب سالم ارائه شده است اما هر فرد، مؤسسه و یا سازمانی که در این زمینه احساس نیاز کند و بخواهد اقدامی صورت دهد با انبوهی از محصولات تجاری موجود در بازار مواجه شده که انتخاب میان آنها و اطمینان از صحت عملکردشان، کار را برای او بسیار پیچیده می‌کند و درنهایت ممکن است با وجود صرف وقت و هزینه زیاد، نتیجه مطلوب حاصل نشود. از سوی دیگر استفاده از فناوری‌های روز دنیا که با وجود عملکرد بهتر، هزینه‌ها و مسائل جانبی کمتری دارند نیز در کشور ما کمتر مورد استقبال عموم قرار می‌گیرد. دلیل این امر کمبود اطلاعات و منابع اطلاعاتی موثق برای هر مصرف‌کننده و نیز فرآیند دشوار تبدیل دانش به یک محصول قابل‌عرضه است که بتواند دانش روز دنیا در تصفیه آب را درنهایت در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد.

شروع فعالیت


ما به‌عنوان فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف بر خود لازم دانستیم تا گامی عملی برای نزدیک نمودن دانش به زندگی روزمره مردم برداشته و بتوانیم برای بحران کم‌آبی در کشور و همچنین تأمین آب باکیفیت برای کاربردهای مختلف، اقدامی انجام دهیم. در این راه حمایت‌ها و پشتیبانی‌های اعضای هیئت‌علمی و همچنین مرکز غشای دانشگاه صنعتی شریف همواره همراه ما بود. بدین ترتیب شرکت بهان تدبیر آوین (سهامی خاص) با نام تجاری بهتا در پاییز ۱۳۹۴ تأسیس شد. بهتا به معنای بهترین یار است و اسم ما معرف آرمان ماست.

جایگاه فعلی


ما در حال حاضر به‌عنوان یکی از شرکت‌های مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف فعالیت می‌کنیم و افتخار داریم که از حمایت‌های بهترین دانشگاه کشور برخورداریم. اعضای تیم ما توانسته‌اند در یک همکاری نزدیک با مرکز تحقیقات غشایی دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز تحقیق و توسعه فناوری‌های غشایی کشور، جدیدترین و کاربردی‌ترین فناوری‌های روز دنیا در تصفیه آب را از مقیاس آزمایشگاهی خارج کرده و از آن در محصولات و خدمات بهتا استفاده کنند.

توانایی‌ها


در بهتا متخصصان زیادی در حوزه‌های مربوط به تصفیه آب و فاضلاب حضور دارند و با انجام پروژه‌های مختلف و همچنین داشتن سابقه‌ای طولانی در انجام کارهای صنعتی، توانایی خود را در این حوزه به اثبات رسانده‌اند. تسلط کامل بر پیچیدگی‌های فناوری‌های مختلف، شناخت مباحث صنعتی و تجاری و نیز آگاهی از نیاز جامعه و کمبودهای موجود در حوزه تصفیه آب ما را توانمند ساخته تا برای مسائل مختلف مربوط به کیفیت آب راهکارهایی اصولی، عملی، خلاقانه و مقرون‌به‌صرفه ارائه دهیم.

پروژه‌ها


دانش علمی، پشتوانه حمایتی قوی و نیز تعهد به ارائه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات در بهتا موجب شده تا صنایع مختلفی برای تأمین نیازهای خود به تصفیه آب، از ما یاری بگیرند. ما وظیفه خود می‌دانیم در هرلحظه از مراحل انجام یک پروژه، تنها به بهبود وضعیت سلامت محیط و جامعه بیندیشیم و از هیچ تلاشی برای تأمین خواسته‌های مصرف‌کننده و ارائه آب باکیفیت به او فروگذار نکنیم. تعهد به ارائه خدمات و محصولات باکیفیت و درعین‌حال مقرون‌به‌صرفه، بهره‌گیری از دانش روز و نیز آگاهی بخشی به مصرف‌کننده همواره موجب رضایت افراد، شرکت‌ها و مؤسسات مختلفی بوده که برای تصفیه آب به سراغ بهتا آمده‌اند.

پروژه‌های بهتا

اهداف


پیشرو بودن موجب توقف نیست و دست‌یابی به افق‌های بالاتر، همواره عامل محرک بهتا برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود بوده است. خط‌مشی ما استفاده از بهترین‌ها و ارائه اولین‌هاست و اهداف ما را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • آگاهی بخشی به عموم مردم جامعه پیرامون لزوم تصفیه آب و روش‌های ممکن برای حل مشکلات موجود
  • جلب رضایت حداکثری مصرف‌کنندگان و همراهی با آنها در تمام مراحل
  • ارائه بالاترین کیفیت در خدمات و محصولات مقرون‌به‌صرفه با رعایت اصالت محصول
  • استفاده از روش‌ها و فناوری‌های نوین تصفیه آب
  • دوری از تبلیغات گول‌زننده تجاری و به جای آن تمرکز بر حل مشکل موجود
  • ارائه خدمات پس از فروش کامل و ضمانت محصولات و خدمات برای آسایش خاطر مصرف‌کننده

همکاری


بهتا اهداف و آرمان‌هایی دارد و ما برای دست‌یابی به آنها و نیز جهت سرعت بخشیدن به روند حرکت خود و توسعه هرچه بیشتر دامنه ارائه خدمات آمادگی داریم تا با علاقه‌مندان، صاحبان ایده و فعالان دارای سوابق تجربی در حوزه تصفیه آب همکاری کنیم. استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در کشور آرزوی ماست و اعتقاد داریم که توسعه خدمات بهتا نیازمند یاری شماست؛ بنابراین در صورت داشتن دغدغه‌ای مشترک و فکرها و ایده‌های نو، آنها را از ما دریغ نکنید.

همکاری با بهتا
حامیان و مشتریان تصفیه آب بهتا

حامیان و مشتریان


برآیند فعالیت‌های بهتا تاکنون موجب شده که ما علاوه بر ارائه خدمات و محصولات مختلف به عموم اقشار جامعه، افتخار ارائه خدمات به برخی مراکز صنعتی و تحقیقاتی کشور را نیز داشته باشیم و رضایت مصرف‌کنندگان و مشتریان همواره به‌عنوان بزرگ‌ترین حامی و پشتیبان ما برای ادامه این مسیر بوده است.