سؤالات متداول

در این بخش می‌توانید سؤالات پرتکرار پیرامون نحوه کار بهتا را بیابید. درصورتی‌که پاسخ پرسش خود را نیافتید، آن را از طریق صفحه ارتباط با ما برای ما ارسال کنید تا هرچه سریع‌تر به سؤال شما پاسخ دهیم.

 • نحوه ثبت سفارش برای خرید محصولات تصفیه آب بهتا چگونه است؟

  شما می‌توانید پس از بررسی و انتخاب محصول موردنظر خود در وب‌سایت بهتا، برای ثبت سفارش به‌صورت غیرحضوری از طریق تلفن و به‌صورت حضوری با حضور در دفتر شرکت اقدام کنید. پس از واریز وجه محصول به شماره‌حسابی که کارشناسان فروش ما در اختیار شما قرار می‌دهند و یا پرداخت مبلغ لازم برای خرید محصول به‌صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه کارت‌خوان موجود در دفتر شرکت، سفارش شما به‌صورت قطعی ثبت می‌شود و برای اقدامات بعدی زیر نظر واحد تأمین کالا قرار می‌گیرد.

 • نحوه ثبت درخواست برای استفاده از خدمات تصفیه آب بهتا چگونه است؟

  شما می‌توانید برای کاربردهای اختصاصی خود در زمینه تصفیه آب با متخصصان بهتا به‌صورت رایگان مشورت کنید. در قدم اول نمونه آبی که باید مورد تصفیه قرار گیرد از شما درخواست شده و پس از انجام آزمایش‌های مختلف، خواص فیزیکی و شیمیایی آن به شما اعلام می‌شود. سپس با توجه به نتایج به‌دست‌آمده، کارشناسان فروش ما مشخصات محصول نهایی و همچنین هزینه انجام خدمات را در اسرع وقت به شما اعلام کرده و در صورت تمایل، قراردادی جهت اجرای پروژه میان شما و شرکت بهتا منعقد می‌شود. مفاد هر قرارداد منحصربه‌فرد بوده و با توافق طرفین از طریق مذاکره حضوری مشخص می‌شوند.

 • هزینه ارسال و نصب محصولات تصفیه آب بهتا چگونه است؟

  برای دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، حمل کالا تا مقصد و همچنین نصب و راه‌اندازی آن هیچ‌گونه هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت و توسط عاملین مجاز بهتا صورت می‌گیرد. برای خرید فیلترها و همچنین سایر محصولات، ارسال در تهران از طریق پیک و در شهرستان از طریق پست پیشتاز خواهد بود که هزینه آن بر عهده مشتری است. وضعیت هزینه ارسال و نصب محصولات و خدمات اختصاصی نیز در قرارداد منعقدشده میان بهتا و شما مشخص خواهد شد.

 • چرا برخی از محصولات تصفیه آب بهتا حداقل تعداد سفارش دارند؟

  سیاست بهتا همواره استفاده از فناوری‌های نوین و همچنین ارائه راهکارهای خلاقانه برای تصفیه آب بوده است. ازآنجاکه ارائه برخی محصولات نیاز به استفاده از فناوری‌های پیچیده‌تر داشته و برای واحد توسعه محصول زمان‌بر است، برخی محصولات تصفیه آب بهتا حداقل تعداد سفارش دارند. در صفحه اختصاصی هر محصول دارای این ویژگی، حداقل تعداد سفارش آن آمده است.

 • آیا قیمت‌های ارائه‌شده در وب‌سایت تصفیه آب بهتا به‌روز است؟

  بله. قیمت‌های ارائه‌شده در وب‌سایت تصفیه آب بهتا به‌روز بوده و هرروز توسط کارشناسان فروش ما به‌روزرسانی می‌شوند.

 • چرا برای برخی از محصولات تصفیه آب بهتا قیمتی ارائه نشده است؟

  قیمت برخی محصولات وابسته به ویژگی‌هایی اضافی است که شما از ما انتظار دارید. همچنین بررسی موجودی انبار می‌تواند در قیمت‌گذاری محصول دخیل باشد؛ بنابراین برای اطلاع از شرایط خرید محصولاتی که قیمت آنها ارائه نشده است با ما تماس بگیرید. کارشناسان فروش بهتا در اسرع وقت قیمت محصول را به اطلاع شما خواهند رساند.

 • آیا امکان تخفیف برای خریدهای گروهی و سازمانی وجود دارد؟

  تلاش بهتا بر این است که بتواند همیشه بهترین کیفیت را با کمترین هزینه لازم به شما ارائه دهد. بر همین اساس تخفیف لازم برای هر محصول، از پیش برای آن لحاظ شده است. البته در شرایط فروش ویژه ممکن است محصولات با قیمتی کمتر عرضه شده که این موضوع از طریق وب‌سایت به اطلاع خواهد رسید.

 • چند روز پس از ثبت سفارش خرید محصولات تصفیه آب بهتا، سفارش به دستم می‌رسد؟

  پس از پرداخت مبلغ محصول از جانب شما و قطعی شدن سفارش، کارشناسان ما جهت هماهنگی زمان نصب با شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت. فاصله میان لحظه قطعی شدن سفارش تا زمان نصب محصول در محل نهایتاً سه روز کاری خواهد بود.

 • گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه‌های تصفیه آب بهتا شامل چه مواردی است؟

  سیاست بهتا بر جلب رضایت مشتری و همراهی با او در تمام مراحل خرید، از مرحله انتخاب تا مدت‌ها پس از استفاده استوار است. برای اطلاع دقیق از ضوابط و شرایط گارانتی محصول و همچنین خدمات پس از فروش، به صفحه خدمات پس از فروش مراجعه کنید.

 • چگونه از اصالت محصولات ارائه‌شده با نام بهتا اطمینان پیدا کنم؟

  ازنظر بهتا تنها محصولاتی که از طریق وب‌سایت و دفتر مرکزی بهتا به شما ارائه شده معتبر بوده و داری گارانتی اصالت هستند. لطفاً در هنگام خرید به این موضوع توجه کنید و مراقب سوءاستفاده‌های احتمالی باشید.

 • امکان لغو سفارش و یا بازگشت محصولات تصفیه آب بهتا وجود دارد؟

  بهتا همواره تلاش داشته تا سفارش‌های شما را در اسرع وقت پیگیری کند. به همین دلیل بلافاصله پس از قطعی شدن سفارش، عملیات پردازش آن شروع می‌شود و مراحل تأمین محصول موردنظر آغاز خواهد شد؛ بنابراین تنها تا دو ساعت پس از ثبت سفارش امکان بازگشت هزینه وجود دارد و پس‌ازاین مدت، موجب کسر هزینه می‌شود.

 • برای تصفیه آب خانگی و یا صنعتی نیاز به راهنمایی دارم؛ آیا امکان مشاوره با متخصصان تصفیه آب بهتا وجود دارد؟

  بله. آرمان بهتا درنهایت تأمین آب سالم و باکیفیت برای بخش‌های مختلف جامعه است. حتی درصورتی‌که شما تمایلی به استفاده از خدمات و محصولات تصفیه آب بهتا ندارید می‌توانید به‌صورت کاملاً رایگان، نیازهای خود را با متخصصان ما در میان گذاشته و از راهنمایی‌های آنها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید برای این منظور از ایمیل، تلفن و یا تکمیل فرم مربوط در صفحه ارتباط با ما استفاده کنید.

 • آیا تصفیه آب بهتا در سایر شهرستان‌ها نمایندگی دارد؟

  در حال حاضر تصفیه آب بهتا هیچ شعبه و یا نمایندگی در سطح تهران و سایر شهرستان‌ها نداشته و تمامی امور تجاری و غیرتجاری تنها از طریق ارتباط با دفتر مرکزی این شرکت که مشخصات تماس آن در وب‌سایت آمده است، صورت می‌گیرد. تأسیس هرگونه دفتر فروش و یا نمایندگی در سطح کشور از طریق همین وب‌سایت به اطلاع شما خواهد رسید و فهرست آنها به شما ارائه خواهد شد؛ بنابراین مراقب سوءاستفاده‌های احتمالی باشید.

 • شرایط اخذ نمایندگی محصولات تصفیه آب بهتا چگونه است؟

  بهتا از گسترش خدمات خود به سراسر کشور استقبال می‌کند و آماده است تا در صورت کسب شرایط لازم توسط سایر شرکت‌ها، وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌ها به آنها نمایندگی اعطا کند؛ بنابراین در صورت تمایل به همکاری و کسب نمایندگی تصفیه آب بهتا با ما تماس بگیرید.