تجهیزات تصفیه آب صنعتی

بهتا انواع قطعات و تجهیزات دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی را با کم‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت از بهترین برندها ارائه می‌دهد.


خرید تجهیزات تصفیه آب صنعتی از بهتا چه مزایایی دارد؟


معتبرترین برندها

قیمت مناسب

تضمین اصالت کالا

خدمات پس از فروش گسترده

چرا تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا؟


بهتا خود را متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین فیلترها، قطعات و تجهیزات دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن می‌داند. تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا از برترین برندهای تصفیه آب در دنیا تامین شده و می‌توانند پاسخگوی طیف وسیعی از نیاز صنایع مختلف به قطعات تصفیه آب صنعتی و تجهیزات آب شیرین کن باشند. استفاده از قطعات و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا به دلیل تنوع بسیار گسترده، قیمت مناسب و اصالت کالا می‌تواند موجبات رضایت مصرف‌کننده را فراهم آورد. متخصصان تصفیه آب بهتا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا با مشاوره رایگان در تمام مراحل انتخاب و خرید قطعات تصفیه آب صنعتی، موجب آگاهی بخشی و آسایش خاطر مصرف‌کنندگان شوند.

مشاهده بیشتر

تجهیزات تصفیه آب صنعتی چیست؟


تجهیزات تصفیه آب صنعتی به کلیه قطعات و دستگاه‌هایی گفته می‌شود که به تنهایی و یا در کنار یکدیگر می‌توانند عملیات تصفیه آب را در ابعاد بزرگ و مقیاس صنعتی انجام داده و بخشی از آلودگی‌های آب نظیر املاح، کدورت، آلودگی‌های میکروارگانیسمی و ... را در صورت کاربری صحیح کاهش داده و یا به طور کامل حذف کنند. برخی از تجهیزات و قطعاتی که در سیستم‌های تصفیه آب صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند (مانند گیج فشار، فلومتر، فلوتر و ...) کاربرد عمومی داشته و در سایر تجهیزات صنعتی نیز استفاده می‌شوند. با این وجود این تجهیزات به عنوان بخشی از قطعات صنعتی تصفیه آب نیز شناخته می‌شوند.

انواع قطعات صنعتی تصفیه آب

تجهیزات تصفیه آب صنعتی انواع مختلفی دارند که در یک دسته بندی کلی می‌توان آنها را به فیلتر تصفیه آب صنعتی (نظیر ممبران صنعتی، ماژول اولترافیلتراسیون UF و ...)، محفظه فیلتر صنعتی تصفیه آب (نظیر پرشر وسل و هوزینگ چند المان)، تجهیزات گندزدایی و ضدعفونی آب (نظیر سیستم UV گندزدایی آب و ازن ژنراتور)، انواع شیر فیلتر و شیر سختی گیر، انواع پمپ، تجهیزات کنترل فرآیند تصفیه آب صنعتی (نظیر کنترلر RO، سوئیچ فشار بالا و پایین) و نیز تجهیزات اندازه گیری (نظیر EC متر و فلومتر) تقسیم بندی کرد.

قطعات و تجهیزات آب شیرین کن

قطعات آب شیرین کن به دسته ای از تجهیزات تصفیه آب صنعتی اطلاق می‌شود که در یک دستگاه تصفیه آب صنعتی ro می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین ممبران اسمز معکوس صنعتی، پمپ فشار بالا، پرشر وسل، کنترلر RO، شیر فیلتر دستی و اتوماتیک، هوزینگ چند المان استیل یا upvc، دوزینگ پمپ و ... از انواع قطعات و تجهیزات آب شیرین کن هستند.

قیمت قطعات تصفیه آب صنعتی

قیمت تجهیزات تصفیه آب صنعتی بستگی به نوع، مدل، جنس، کشور و شرکت سازنده و ... می‌تواند بسیار متنوع باشد. برای استعلام قیمت تجهیزات تصفیه آب صنعتی باید تمام موارد به صورت دقیق ذکر شده تا خرید تجهیزات تصفیه آب صنعتی به درستی صورت گیرد. نوسان نرخ ارز از جمله عواملی است که می‌تواند قیمت تجهیزات تصفیه آب صنعتی را با تغییر همراه سازد. بنابراین خرید تجهیزات و قطعات تصفیه آب صنعتی موضوعی است که نیاز به دانش و تخصص کافی دارد.

ما در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما پیرامون انتخاب، مشاوره قیمت و خرید تجهیزات تصفیه آب صنعتی هستیم.