دستگاه‌ها و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا

دستگاه‌ها، سیستم‌ها و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا جهت تصفیه آب منابع مختلف در مقیاس صنعتی و کاربردهای گوناگون عرضه می‌شوند.


آب‌شیرین‌کن اسمز معکوس (RO)

آب شیرین کن اسمز معکوس (RO) بهتا

سیستم‌ها و پکیج‌های آب‌شیرین‌کن اسمز معکوس (RO) بهتا با قابلیت تصفیه آب در ظرفیت‌های گوناگون و تولید آب تصفیه‌شده از آب دریا و آب‌های شور برای کاربردهای مختلف.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

ستون سختی گیر

ستون سختی گیر بهتا

پکیج‌ها و سیستم‌های سختی گیر آب بهتا با قابلیت حذف سختی آب مورد استفاده در کاربردهای مختلف و تولید آب سختی گیری شده در ظرفیت‌های گوناگون.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

آب‌شیرین‌کن قابل‌حمل

آب شیرین کن قابل‌حمل بهتا

دستگاه شیرین ساز قابل‌حمل بهتا با قابلیت تولید حداقل ۲ مترمکعب آب تصفیه‌شده در روز از انواع آب‌های سطحی و آب دریا، تولید آب مناسب برای شرب، استحمام و کشاورزی، قابل‌استفاده در شرایط بحرانی نظیر سیل و زلزله و همچنین مکان‌هایی نظیر کشتی‌ها و یا مناطق دورافتاده که امکان دسترسی به آب تصفیه‌شده نیست.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

غشای UF

غشای UF بهتا

غشای اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری بهتا تولیدشده از مواد پلیمری مختلف با ضخامت و MWCO گوناگون بر اساس نیاز مصرف‌کننده، قابل‌استفاده در فعالیت‌های تحقیقاتی و یا به‌کارگیری به‌عنوان پیش‌تصفیه در سیستم‌های تصفیه آب صنعتی.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

مزایای دستگاه‌ها و سیستم‌های تصفیه آب صنعتی بهتا


تصفیه کامل آب از منابع گوناگون آبی برای کاربردهای مختلف

تکیه بر دانش بومی

قیمت مناسب

عمر بالای فیلترها

راه‌اندازی و استفاده آسان

تضمین اصالت کالا

خدمات پس از فروش گسترده

چرا تصفیه آب صنعتی بهتا؟


سیستم‌ها، تجهیزات و دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بهتا مناسب‌ترین، مطمئن‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه برای تأمین آب تصفیه‌شده موردنیاز مجتمع‌های مسکونی، ادارات، کارخانجات، مراکز تحقیقاتی، اماکن تفریحی و ... هستند. این سیستم‌ها می‌توانند با توجه به مشخصات آب ورودی محل استفاده و ظرفیت موردنظر، به‌صورت اختصاصی طراحی شده و کیفیت موردنیاز را برای کاربردهای مختلف نظیر آشامیدن، شست‌وشو، استفاده به‌عنوان ماده اولیه و ... تأمین کنند. کاربردهای استفاده از آب تصفیه‌شده بسیار فراوان است و بهتا با تسلط کافی بر نیاز بخش‌های مختلف، دستگاه‌ها و سیستم‌هایی برای تصفیه آب در مقیاس صنعتی ارائه می‌کند که علاوه بر قیمت مناسب، بالاترین کارایی را برای مصرف‌کننده داشته باشد. استفاده از دستگاه‌ها و سیستم‌های تصفیه آب صنعتی بهتا شما را از جست‌وجوی فراوان برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی بی‌نیاز کرده و هزینه‌های جانبی پس از خرید را به‌شدت کاهش می‌دهد.

ما در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما پیرامون انتخاب، نحوه استفاده، مشاوره قیمت و خرید دستگاه‌ها، سیستم‌ها و تجهیزات تصفیه آب صنعتی هستیم.