دستگاه‌ها و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا

بهتا انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی، مواد شیمیایی و تجهیزات تصفیه آب صنعتی را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب از بهترین برندها ارائه می‌دهد.


آب‌شیرین‌کن اسمز معکوس (RO)

آب شیرین کن اسمز معکوس (RO)

قیمت، مشخصات فنی و خرید سیستم‌ها و دستگاه‌های آب شیرین کن صنعتی RO بهتا با قابلیت تصفیه آب در ظرفیت‌های گوناگون و تولید آب تصفیه‌شده از آب دریا و آب‌های شور برای کاربردهای مختلف.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

سختی گیر رزینی آب

سختی گیر رزینی آب

قیمت، مشخصات فنی و خرید سیستم‌های سختی گیر آب بهتا با قابلیت حذف سختی آب مورد استفاده در کاربردهای مختلف و تولید آب سختی گیری شده در ظرفیت‌های گوناگون.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

آب‌شیرین‌کن قابل‌حمل

آب شیرین کن قابل حمل

قیمت، مشخصات فنی و خرید دستگاه آب شیرین کن قابل حمل بهتا با توانایی تولید حداقل 2 مترمکعب آب تصفیه‌شده در شبانه روز از انواع آب‌های سطحی و آب دریا و قابلیت استفاده در شرایط اضطراری.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

تجهیزات تصفیه آب صنعتی

تجهیزات تصفیه آب صنعتی

قیمت، مشخصات فنی و خرید قطعات و تجهیزات تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن بهتا در انواع برندها و مدل‌های مختلف جهت پوشش گسترده نیاز صنایع مختلف به تجهیزات تصفیه آب صنعتی.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی

مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی

قیمت، مشخصات فنی و خرید مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن بهتا جهت استفاده در انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی و آب شیرین کن RO در برندها و مدل‌های مختلف.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

غشای UF

غشای UF

قیمت، مشخصات فنی و خرید غشای اولترافیلتراسیون (UF) پلیمری بهتا تولیدشده از مواد پلیمری مختلف با ضخامت و MWCO گوناگون با قابلیت به کار گیری در سیستم‌های تصفیه آب صنعتی.

مشاهده جزئیات، قیمت و خرید

دستگاه‌ها، مواد شیمیایی و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا چه مزایایی دارند؟


تصفیه کامل آب از منابع گوناگون آبی برای کاربردهای مختلف

تکیه بر دانش بومی

قیمت مناسب

عمر بالای فیلترها

راه‌اندازی و استفاده آسان

تضمین اصالت کالا

خدمات پس از فروش گسترده

چرا تصفیه آب صنعتی بهتا؟


دستگاه‌ها، مواد شیمیایی و تجهیزات تصفیه آب صنعتی بهتا مناسب‌ترین، مطمئن‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه برای تأمین آب تصفیه‌شده موردنیاز کارخانجات صنعتی، مراکز تحقیقاتی، اماکن تفریحی، مجتمع‌های مسکونی و ... هستند. دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بهتا با توجه به مشخصات و کیفیت آب ورودی محل استفاده و ظرفیت موردنظر، به صورت اختصاصی طراحی و ساخته می‌شوند. بهتا علاوه بر طراحی و ساخت انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی، اقلام مختلفی از تجهیزات و مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی را فراهم می‌کند. تجهیزات و مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی بهتا از معتبرترین برندها و مدل‌ها تهیه شده و با ضمانت اصالت کالا و خدمات پس از فروش گسترده در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. استفاده از مواد شیمیایی، تجهیزات و دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی بهتا شما را از جست‌وجوی فراوان برای خرید تصفیه آب صنعتی بی‌نیاز کرده و هزینه‌های جانبی پس از خرید را به‌شدت کاهش می‌دهد.

مشاهده بیشتر

تصفیه آب صنعتی چیست؟


تصفیه آب صنعتی به کلیه اقدامات و فعالیت‌هایی گفته می‌شود که با استفاده از دستگاه، تجهیزات و یا مواد شیمیایی در جهت کاهش و یا حذف کامل آلودگی‌های آب و بهبود کیفیت آب در ابعاد و مقیاس صنعتی صورت می‌گیرد. تصفیه آب صنعتی شامل انواع دستگاه، انواع مواد شیمیایی و انواع تجهیزات تصفیه آب است که هر کدام ویژگی‌هایی مخصوص به خود داشته و در تصفیه آب صنعتی وظیفه‌ای یکتا و منحصر بفرد دارند.

دستگاه تصفیه آب صنعتی

در تصفیه آب صنعتی، دستگاه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه تصفیه آب صنعتی می‌تواند یک آب شیرین کن، یک سیستم سختی گیر رزینی آب و ... باشد که هرکدام با هدفی خاص طراحی شده و وظیفه مخصوص به خود را بر عهده دارند. به عنوان مثال استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی RO (آب شیرین کن) باعث حذف همه املاح آب شده و سیستم سختی گیر رزینی آب جهت حذف عوامل سختی آب به کار می‌رود.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی بسیار وابسته به نوع طراحی و وظیفه‌ای است که برای دستگاه تصفیه آب صنعتی در نظر گرفته شده است. کیفیت تجهیزات استفاده شده در ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیز ظرفیت تولید آن تاثیر مستقیمی بر قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی دارند. هرچه کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت تصفیه آب صنعتی بالاتر بوده و ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، طبیعتا قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی نیز بیشتر خواهد شد.

خرید تصفیه آب صنعتی

خرید تصفیه آب صنعتی موضوعی است که نیاز به دانش، تخصص و تبحر کافی دارد. تسلط کامل بر کیفیت برندهای مختلف، آشنایی با انواع فرآیندهای تصفیه آب صنعتی و نیز خرید تصفیه آب صنعتی از شرکت‌های معتبر با خدمات پس از فروش گسترده می‌تواند موجب بهترین انتخاب جهت خرید تصفیه آب صنعتی شود. بهتا آمادگی دارد تا در تمام فرآیند خرید تصفیه آب صنعتی در کنار شما باشد.

ما در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما پیرامون انتخاب، نحوه استفاده، مشاوره قیمت و خرید دستگاه‌ها، مواد شیمیایی و تجهیزات تصفیه آب صنعتی هستیم.